CELJE
Od 11:00 Špital Za Prjatle
KRANJ
17.00 Douchean, Slovenski trg
18.00 Strunoslav, Kavka
19.00 Jan Nograšek, Klubar
20.00 Posebni gostje, Slovenski trg
LJUBLJANA
Kongresni trg
11:00 Komorni zbor Slovenske filharmonije v Paviljonu
Breg 12 (pred Francoskim inštitutom)
18:30 Počeni škafi
20:00 Pop zbor
20:30 Bejazzy
Trubarjeva ulica (pred Hišo sanjajočih knjig / Knjigarno Sanje)
15:30 Mileta Grujić
16:10 Pistol Mustang
16:40 Ževža
17:00 Burry Yurman
17:40 Jan Inkret
18:20 LiKi
19:00 Krauser
19:40 Dare Acoustic
Stari trg (pred ŠKUCem)
16:30 Martin Pečar – Pečo
17:15 Pacho Trillio
18:00 Sorški orgličarji
18:45 Getonka
19:30 Suha Južina Band
20:15 Autetno
Prule (v bližini pivnice Lajbah) – Radio Terminal Stage
17:00 One Cupcake Away
17:45 Matrosch
18:30 No Offence
19:15 Ar’n’Bi
20:00 Charlie Butterfly
Vrt športne dvorane Tabor
17:00 Keep it Simpl
17:45 Trenutno stanje
18:30 Imperij
19:15 Nenad Kriljivi
20:00 Yanoosh, Peter Lebar & Elvis Sedič
Atrij Uršulinskega samostana (vhod s Slovenske ulice)
19:30 Komorni zbor AVE
Park Tivoli – Odvod
Od 16:00
Simm.
Roderick Merkx
Elovetric
Mestni trg (pred Pritličjem)
Od 16:00
DJ kolektiv Nimaš Izbire
Park Žibert Drive-In
Od 15:00
Powered by RootsInSession
Mladi zmaji Črnuče
19:00 Na travniku pred mladinskim centrom bomo prisluhnili mladi kantavtorici Ani Logar, ki snuje svoje skladbe, lahko pa nas tudi preseneti.
Letni oder Gale Hale
Nastop jazz rock zasedbe Divje Jezero
Vrata se odpro ob 19:00.
MARIBOR
Vetrinjski dvor
16:00 Elysian
17:00 Duo Zver & Ščavniar
18:00 B-Kompleks
MURSKA SOBOTA
MIKKova terasa
11:00-14:00 State Of Sound
NOVA GORICA
6.00 – 22.00 Bevkov park (Bevkov trg): Elektrónka A/D oder
Elektronsko druženje z dj-i: ROLI, Joondroid, Groovie BOLS, Penzija
17.00 – 18.00 Bevkov trg: predstavitev glasbene šole Ozlinka
17.00 – 20.00 Ploščad Edvarda Rusjana (Bevkov trg): Fresh HipHop Movement oder
Glasbeno plesni nastop: Dj ekipa Fresh HipHop Movement in plesna skupina DANCE FOR YOUR RIGHTS
17.30 – 18.30 Ploščad “Vrtnica” Trg Edvarda Kardelja: Zborovski oder
Nastop pevskih zborov: Mešani pevski zbor Ciril Silič Vrtojba, Mešani pevski zbor AmorVincit, Vokalni ansambel reunion
18.00 – 19.00 Trg Evrope:
Okrogla miza: Glasbena prizorišča na Goriškem (vodi Igor Bašin)
Gostje: Pavla Jarc – direktorica Kulturnega doma Nova Gorica; Simon Mokorel – višji svetovalec za evropske in druge projekte na Mestni občini Nova Gorica; Andrej Sluga – podjetnik (Kraft pivovarna Reservoir dogs), organizator dogodkov; Janez Leban – glasbeni organizator, Zveta Mink Sajeta – Tolmin; Tomaž Belingar – Kud KREA
18.00 – 22.00 Letni vrt KC Mostovna: Mostovna na prostem
Nastop glasbenih skupin: KRIK DISNEYLANDA, CHAWAN, BÜTLI
18.00 – 20.00 različne lokacije po Novi Gorici: Ansambel Ikebana
18.30 – 19.00 Bevkov trg
Godalni duo Izvir, komorna zasedba GD NOVA
18.30 – 19.00 Točka (ulica Gradnikovih brigad) > Trg Evrope
Goriški Pihalni orkester
18.30 – 20.00 Amfiteater med Cankarjevo ulico in Gradnikovimi brigadami (za Točko; Ulica Gradnikove brigade):
Glasbeni nastop in predstavitev društva Zvočni izviri (učenci Zlatka Kaučiča)
19.00 – 20.30 Dom upokojencev Nova Gorica (Gregorčičeva ulica 16, NG):
Revija pevskih zborov: Ženski pevski zbor Rože Nova Gorica (Andreja Rustja, zborovodkinja); Vokalno instrumentalna skupina Sanje s kitaro; Mešani pevski zbor Slavec Solkan (Miran Rustja, zborovodja)
19.00 – 20.00 Bevkov trg: predstavitev pevske skupine SKD Sloga Nova Gorica
19.00 – 20.30 Trg Evrope:
Glasba na mozaiku:
Revija učencev glasbenih šol: Glasbena šola Nova Gorica; Glasbena matica Furlanija – Julijska krajina – sekcija Gorica; Slovenski center za glasbeno vzgojo Emil Komel; Glasbena šola Casa delle Arti Gorizia
19.30 – 21.30 Center uporabnih predmetov Muca CUPatarica:
Glasbeni večer pri Muci CUPatarici: SABINA VOSTNER
21.00 – 22.00 Trg Evrope: Glasba na mozaiku:
Koncert: Komorni orkester NOVA
POSTOJNA
Glasbeniki vseh žanrov , vabljeni k sodelovanju in predstavitvi vaše glasbe! Na Titovem trgu bo postavljen manjši oder z vso opremo.
PTUJ
Spontana športno -glasbena prireditev (s sprehajanjem in razgibavanjem ušes) bo potekala nekje med Slovenskim trgom, tržnico in Kavarno Bodi – na srečo je Ptuj majhen in tih in boste takoj slišali, če kje kdo igra.
11:00-20.00 Metulaca (duo+ morda gosti), DJ-a Mean Dean in DJ Rosso , Blasius, etno folk skupina Bosi, kantavtor Primož Vidovič, Narmej Grager Lutarič(kitara), Lina Malinger (vokal), Eva Kosi (vokal).
ROGAŠKA SLATINA
Oder pod krošnjami (Pri Glasbeni šoli Rogaška Slatina)
18.00 – Harmonikarski orkester
19.00 – Otroški pevski zbor in Mladinski pevski zbor
Oder na Evropski ploščadi
12.00 – Razstava odpiranje (Aktivna mladina slatnska, MSORS)
17.00 – Tamburaši Rogatec
17.45 – Andrej Černelč
18.30 – Rafael Zupanc – Raf
19.00 – PZ Vitis
19.30 – Dunraven
20.15 – Rosana
20.30 – Kristali
21.30 – Jeannette
SLOVENSKA ISTRA
Muzofilski Praznik glasbe odvija na spletu.
Sledite na FB skupini: https://www.facebook.com/groups/770204427118275/
08.00 CKSG Portorož Zvočna slikanja
09.30 Parkec pred Cacaotom Portorož Georgios Deep Sea Singers
10.00 Križni hodnik Piran Trio Oblivion
10.00 Vrtec Mornarček Piran Tonja Senčar Princess Trio
10.00 Sprehajališče ob Svetilniku Izola Matija Bolčina
11.00 Križni hodnik Piran Stråkkungarna
11.00 Vrtec Barčica Portorož Tonja Senčar Princess Trio
14.00 Njiva na Polju Izola Muzični Đem, KarmAgone
15.00 Travnik pri tržnici Lucija Hedera Vento, Manifest, (mono) ZircuS
16.00 Park Pietro Coppo Izola Stråkkungarna
16.00 Kovačija Portorož Jama Jama
16.30 Magaron Portorož Freedom Fighters, Jahklin Selecta, Marko Paulović
17.00 Prvomajski trg Piran Matija Bolčina
18.00 Tartinijeva ulica Izola Marjetka Popovski & Cvet v laseh
18.00 Il Faro di Pirano Piran Gruppo mandolinistico Serenate
19.00 Pod kamnitim soncem Lucija Bogdan
19.00 Il Faro di Pirano Piran Gianni & Dare
20.00 Caffe Teater Piran Matija Bolčina
20.00 Vanganelska cesta Koper Bakan Rock Gang
20.30 Travnik pri tržnici Lucija Curbigen
20.30 Punkt za Punto Piran Pantaloons
21.00 Caffe Teater Piran
ŽELEZNIKI
Trg pred plavžem
16:00 Učenci Glasbene šole Škofja Loka, oddelek Železniki in Kitarski orkester Glasbene šole Škofja Loka
17:00 Mentorji Harmonije
18:00 Gasper Letonja
18:30 3=PIJANČKI